bilarmed@bilarmed.com | +90 (216) 456 66 99 | +90 (216) 456 71 79

EarPopper Nasıl Çalışır?

Politzerizasyon adı verilen 120 yıllık bir teknolojiyi kullanan EarPopper, Östaki Borularını hava yoluyla hassas bir şekilde açar.

EarPopper, nazal boşlukta güvenli, sürekli ve kontrollü bir hava akışı sağlar. Hava, yutkunma sırasında Östaki Borusuna iletilerek, orta kulak temizlenir ve havalandırılır. EarPopper, negatif kulak basıncını ortadan kaldırarak, toplanmış sıvıların boşalmasını sağlar.

Benzer etkilere sahip olduğunu iddia eden piyasadaki diğer ürünlerin aksine EarPopper, tüm dünyadaki doktorlar tarafından kullanılan ve tavsiye edilen, klinik olarak kanıtlanmış ve Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (Food and Drug Administration - FDA) izinli tek cihazdır.

Ulusal Sağlık Enstitüleri tarafından finanse edilmiş olan ve çocuklar üzerine yapılmış bir çalışmada, EarPopper çocukların %85'inde herhangi bir cerrahi müdahale veya ilaç tedavisi olmaksızın işitmeyi normal sınırlara getirmiştir.

Aynı alanda uzman diğer araştırmacılar tarafından değerlendirilmiş olan ENT Journal ve Journal of Audiology'de yayımlanmış diğer çalışmalar, EarPopper'ın hem çocuklarda hem de yetişkinlerde kulak basıncı sorununu ortadan kaldırmadaki güvenlik ve etkinliğini göstermiştir.

Benzer iddialara sahip imitasyonlara ve cihazlara güvenmeyiniz. EarPopper, yaygın kulak sorunlarının tedavisi için kullanılan, klinik olarak kanıtlanmış, herhangi bir müdahale gerektirmeyen (invaziv olmayan) ve ilaçsız tek tedavi cihazıdır.

EarPopper, ABD'de FDA izinli olup, CE belgesine sahiptir.

FDA CE